Obrotnica


Firma „WIDŁ0MAX” ma przyjemność zaoferowania Państwu najnowszą wersję obrotnicy do skrzynio palet Model GO/25/180. Jest to wersja spełniająca wszystkie wymogi stosowane przez czołowe firmy światowe  specjalizujące się w produkcji osprzętów do wózków widłowych.

Główna zaleta oferowanej obrotnicy polega na tym, że płyta rotacyjna jest wykonana z pełnej płyty wypalanej plazmą bez stosowania spawania. Dzięki temu diametralnie podniesiona została jej wytrzymałość co automatycznie umożliwia wykorzystanie obrotnicy do szerszego jej zastosowania. Obrotnica taka ma szerokie zastosowanie do przemieszczania i obracania skrzynio palet głownie w sadownictwie, warzywnictwie, a także do celów przemysłowych.

Niezaprzeczalnym atutem oferowanej obrotnicy jest:
  • zastosowanie ograniczników wstrząsów przy obrocie skrzynio palety
  • wprowadzenie wzmocnionej wersji ramienia podporowego umożliwiającego obrót skrzyń ponad standardowych. Obrotnica jest przeznaczona wyłącznie do transportu i obracania skrzynio palet z dnem wyposażonym w kieszenie do których wprowadza się widły.
Wymiary skrzynio palety nie mogą być większe niż 1200x1000x1000mm.
Obrotnica może być montowana wyłącznie na płycie czołowej karetki wózka klasy II/407 lub na słupie podnośnikowym. Wózek widłowy lub słup podnośnikowy musi być wyposażony w dodatkową funkcję hydrauliczną.

Udźwig wózka dla którego przeznaczona jest obrotnica musi być zredukowany o ciężar obrotnicy. Udźwig na poszczególnych wysokościach musi być wyliczony w diagramie udźwigu uwzględniającego ciężar obrotnicy. Udźwig wózka na każdej wysokości podnoszenia musi być większy niż ciężar podnoszony, który jest sumą ciężaru obrotnicy i ładunku (skrzynio paleta plus ładunek), w określonym punkcie środka ciężkości ładunku.   


Udźwig 2500 kg / 500 mm
Szerokość ok.1270 mm
Zakres obrotu 180 stopni
Waga 225 kg
Klasa karetki ISO 2A
Urządzenie bez wideł, można zastosować oryginalne widły z wózka
Wymagana 1 dodatkowa funkcja hydrauliczna
NA ŻYCZENIE MONTAŻ OBROTNICY U KLIENTA
Gwarancja 24 miesiące
Obrotnica do skrzyniopalet Obrotnica do skrzyniopalet Obrotnica do skrzyniopalet Obrotnica do skrzyniopalet Obrotnica do skrzyniopalet powrót